Про нас

Компанія Ukrmedias заснована в 2008 році і в даний час є одним з лідерів ринку оптових продажів панчішно-шкарпеткових виробів та білизняного трикотажу в центральній Україні. Це означає, що ми надійна компанія і несемо відповідальність перед своїми Клієнтами за стабільність і якість, як продукції так і сервісу!

Наша Компанія є офіційним дистриб'ютором більш нiж 20 торгових марок. (Conte, Misyurenko, Інтуїція, Lady Irina, Issa, Mio Senso та ін) і надає широкий асортимент товарів для наших покупців по самим прийнятними цінами.

Ми фокусуємося тільки на панчішно-шкарпетковому, білизняному і текстильному асортименті. Це відрізняє нас від мультітоварних дистрибуційних компаній, до яких іноді в широкий портфель потрапляє панчішно-шкарпеткові вироби і займають в їх товарообігу частку 0,1%, з усіма наслідками, що випливають!

Наше фокусування означає що:

  • ми експерти в своїй області і знаємо ВСЕ про цей бізнес!
  • наш успіх повністю залежить тільки від того, на скільки ми добре і комплексно обслужимо вас як Клієнтів тільки в цих товарних групах! (Інших у нас немає!)
  • ми постійно розвиваємося, працюємо над поліпшенням якості без збільшення вартості і шукаємо цікавий, популярний асортимент і вгадуємо запити ваших покупців.

Ми надаємо індивідуальні професійні консультації з підбору асортименту і правильної викладки товару на вітрину саме у вашій торговій точці 

з урахуванням усіх факторів: району, сезонності, купівельної спроможності, прохідності і т.д. Це гарантує вам збільшення прибутку з вашої вітрини, порівняно з іншими постачальниками.

У нас команда професійних співробітників, які люблять свою роботу, знають все про панчішно-шкарпеткові, білизняний і текстильнiй галузі та постійно навчаються! Це означає що ви завжди будете обслужені по вищому розряду!

Наш основний капітал - це наш згуртований колектив, з яким наша компанія з легкістю долає всі труднощі сучасного ринку.

Ми робимо бізнес наших клієнтів простим та успішним!

ВАШ Ukrmedias!